.

.

TOPBATHY Мини Патување Накит Кутија Жените Преносни за Чување Ѓердан Earring Носителот Прстен за Чување Преносни Накит Организатор на Жените Девојка

TOPBATHY Мини Патување Накит Кутија Жените Преносни за Чување Ѓердан Earring Носителот Прстен за Чување Преносни Накит

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мини Патување Накит Кутија Жените Преносни за Чување Ѓердан Earring Носителот Прстен за Чување Преносни Накит Организатор на Жените Девојка.Исто така, може да добро заштитете го вашиот прстен од прашина, гребење и други штети кога не е во употреба.Идеално да се одржи и да ја покажете вашата прекрасна прстен во доброто моден стил.Модерен дизајн, исто така, може да биде убава декорација.Погоден за чување обетки, уво студ, ѓердан и други jewelries.Description This објектот е кутија за накит, кој е направен од премиум материјал, издржлив и практични за долгорочна употреба.Мини големина, погодно за вас да се носат.Погоден за чување обетки, уво студ, ѓердан и други jewelries.Премиум lint крпа ќе го заштити вашиот накит од нула.Карактеристики - Боја : Црвена.- Материјал : СТП и Lint.- Големина : Околу 8 x 6 x 3.9 см.- Направени од високо квалитетен материјал, практични и трајни производи за употреба.- Модерен дизајн, исто така, може да биде убава декорација.- Идеално да се одржи и да ја покажете вашата прекрасна прстен во доброто моден стил.- Исто така, може да добро заштитете го вашиот прстен од прашина, гребење и други штети кога не е во употреба.Пакет Including1 x Накит Кутија.

Особините

Купувачите избираат и