.

.

КУЈНА Еден Нож Батерија Влажни и Суви Електрични Хлапак за Трим, Работ и да се Бричат, Лице, Коса и Тело Водоотпорен Тример/Clipper

КУЈНА Еден Нож Батерија Влажни и Суви Електрични Хлапак за Трим, Работ и да се Бричат, Лице, Коса и Тело Водоотпорен Тример/Clipper

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Фризура, фризура и стил, сите во едно.На машина глава може да се мијат директно со вода или отвори за чистење.Лесен, компактен, подвижен, може да се случи со вас, трим во секое време.Име на производот : Авто-сервис за коса clipper Input напон : 100 V-240 V, 50 Hz/60 Hz 8 WOutput напон : 5 V, 600m APower : 5w Charging време : 3 часа брзо charge Use време : околу 50-60 минути кога целосно charged Battery тип : литиум battery Charging индикација : LED трепка нормално за време на полнењето, и LED секогаш кога тоа е полна.Smart индикатор light Product стандардна конфигурација : главната единица, позиционирање чешел во 9 големини, четка за чистење, масло шише, полнач, упатство, боја кутија.Пакување спецификација : 64.7x35.3x44.2cm Feel слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Особините

64.7x35.3x44.2cm :

Купувачите избираат и