.

.

Moka Тенџере, 3 Купот Stovetop Еспресо Создателот - 5 мл Прирачник Кубанската Кафе Percolator Машина Премиум Алуминиум Moka италијански Еспресо Greca кафематот Бруер Percolator

Moka Тенџере, 3 Купот Stovetop Еспресо Создателот - 5 мл Прирачник Кубанската Кафе Percolator Машина Премиум Алуминиум

DEN 503.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

【????????????????????????????-???????????????????????????????? ????????????????????????】Нашите класичен moka тенџере нерѓосувачки челик expresso машина го прави најдобрите домашни, традиционални италијански кафе можете да го добиете. 3-Купот(5 МЛ) Капацитет. 【???????????????????????????????????? ????????????????????????????】 Нашите stovetop еспресо кафе создателот го прави 5 Мл на богатите, кадифена perculator стил кафе.Велат ciao да вкусни еспресо, Americano, cappuccino, и млеко дома. 【???????????????? & ????????????????????????????????????????】 Пијалак најдобар дегустација италијански еспресо со најголема леснотија, без разлика дали ќе имаат шпорет на гас, електрично опсег, или дури и кампување шпоретот. 【???????????????? & ???????????????????????? ????????????????】 Нашите алуминиум еспресо создателот направена со трајни алуминиум што ги држи топло кафе.Со Кул Допир Рачка и и сигурносен вентил за ослободување на вишокот пареа за лесно ракување. 【???????????????????? & ????????????????????????????????????????】Ги преземат кратко-намалување на неверојатниот вкус на кафе со кадифена пена на дофат на вашите прсти.Нашите expresso одлуки за дома се главен во секој кафе љубител на кујната.Идеална кога Правење Еспресо.Големина : 3 ЧАША (150ml /5 МЛ).

Особините

Купувачите избираат и