.

.

Sequins Жените Одговара На Поставени Палто Дами Свадба Tuxedos Партија Носат Костуми

Sequins Жените Одговара На Поставени Палто Дами Свадба Tuxedos Партија Носат Костуми

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Увезени.Патент затворање.Материјал : 87%Полиестер,13%Полиестер.Одговараат Поставите Детали : палто и панталони.Слабеење одговара за жените.За да се обезбеди големина можете да изберете е погодна за вас,Откако ќе го поставите цел,ве Молиме кажете ни за вашата мерење(Половината Биста,Хип,Heightand тежина).Функција : Sequins Бургундија Еден Гради,Две Џеб,Бразда Lapel,Тенок одговара за Жените Партија Свадба Pant Suit,1 Копчиња.Inclding Панталони и Јакна.ПОГОДЕН : За Забава, работа, одмор, датира, дома, итн.Погоден за сите прилики.Можете да го спарите со Бела кошула.Различни натпревар ти дава различен стил.Жена Класичен Се Носат На Партијата Работа Панталони Сет.Нашите одговараат може да биде сопствени направени,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате некои прашања.Материјал : Полиестер & Viscose Пакет : Јакна+Панталони Стил : тенок одговара, мода самоубиец поставува со долг ракав секојдневен Партија дама жените одговараат Одговараат за : жените девојка Повод : погоден за коктел забава, на вечерта на настанот, ноќен клуб, Партијата, се Носат на Работа, свадба или било какви посебни прилики.Сезона : пролет, лето,есен.Облека Должина : Редовни.Ве молиме да се свесни дека бои може да изгледа малку различни во лице поради камерата квалитет и monitor settings.Ако имате било какви прашања во врска со специфична испорака датум, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со највисок стандард на услуги на клиентите.

Особините

Купувачите избираат и