.

.

Midland 66-635 Поцинкуван Челик Countersunk Приклучокот, Плоштад Приклучок, 1 NPTF, Челик

Midland 66-635 Поцинкуван Челик Countersunk Приклучокот, Плоштад Приклучок, 1 NPTF, Челик

DEN 214.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакет Димензии : 2.0 H x 2.0 L x 2,0 W (инчи).Пакет Тежина : 0.32 фунти.Земја на Потекло : сад.Единица грофот : 1.0. Нашиот квалитет фитинзи се направени со грижи и внимание на детали.Со подобро калапи ние може да го намали разделба линии и груби рабови, што резултира во подобро течност flow.By користење на ниска температура galvanizing процес на обложување се повеќе издржливи што значи подолго траење монтирање.На сите приклучоци се 100 проценти притисок тестирани до 300# Класа.

Особините

Купувачите избираат и