.

.

Мали Паричници за Жените Тенок Кожа Картичка Случај Носителот Паричникот Монета Промена Чанта со Keychain

Мали Паричници за Жените Тенок Кожа Картичка Случај Носителот Паричникот Монета Промена Чанта со Keychain

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Патент затворање.Минималистички Дизајн : Совршен за дами кои не сакаат да носат гломазна традиционалните паричник.Ние се обидовме да создадеме еден од slimmest и минимална паричници за вистински минималистички.Тоа го прави животот удобен и лесен!.Преносни големина : 4.7" X 3" X 0.2".Тежина : 0.1 lb.Тоа е толку тенок паричникот дека можете лесно може да го стави во вашата чанта, рака торба, ранец или училиште торба.Или, можете да едноставно се стави во предниот џеб.Складирање : 1 патент џеб (за пари и монета, итн), 1 keychain (за клучеви или користите за да висат на вашите кеси), 1 ID Прозорец, 2 картичка слотови.Вашите кредитни картички, лична карта или возачот лиценца, пари, пари може да биде добро организиран.ПРЕМИУМ КОЖА МАТЕРИЈАЛ : Овој паричник е направен од висок квалитет на вештачка кожа, Мека на допир и издржливи.Одличен подарок за вашиот љубовник, член на семејството или пријатели (мажи & жени).Удобен : Совршен за дами кои не сакаат да носат големи паричникот околу градот.Јасен распоред и тенок дизајн е направен за да можете лесно да пристапите готовина, кредитни картички, лична карта или возачот лиценца и копчињата.Ако не сте 100% задоволни, можеме да ви понудиме целосна наплата или слободна замена.Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Особините

Купувачите избираат и