.

.

Michael Kors Жените Дама Nini Синџир Види, 3 Рака Кварц Движење, со Кристално Рамки

Michael Kors Жените Дама Nini Синџир Види, 3 Рака Кварц Движење, со Кристално Рамки

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Од авион поставување авантурите на 9 5 мелење, иконите Дама Nini Синџир види колекција од Michael Kors обезбеди луксузен стил со модерен прскање на тренд-право допира.Одликувајќи се со 35mm случај, 18mm бенд ширина, отпорно на гребење минерални кристално стакло, Кварц движење, со 3-страна аналогни екранот, увезени.Круг од нерѓосувачки челик случај и со златен dial.златото не ' рѓосувачки челик бразлетна со deployant затворање.Отпорни на вода до 50m (165ft) : во принцип, погоден за кратки периоди на рекреативни пливање, но не нуркање или нуркањето.Michael Kors е светски познатиот, наградуваниот дизајнер на луксузни додатоци и подготвени да се носат со вродена смисла на гламур и сесрдна око за безвременски шик.

Особините

Купувачите избираат и