.

.

Maxpow Задните Liftgate Лифт Поддршка Шокови Рамења се Изведат Поддршка Изведат Хидраулични Амортизери задната врата им Помогне на Компатибилен Со Tucson 2005-2009 2 парчиња 6129

Maxpow Задните Liftgate Лифт Поддршка Шокови Рамења се Изведат Поддршка Изведат Хидраулични Амортизери задната врата им

DEN 1216.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Количина : 2 парчиња; Сместување : Задните Liftgate задната врата Hatchback Лифт Поддржува Шокови Рамења Реквизити Прачки.Осветленост Дел Број : 6129, SG367012, 2538 RM, 81771-2 E000. Спецификации : Должина на Продолжена : 20.28 инчи, Компресирана Должина : 12.60 инч.Посебни Карактеристики : Тешки мерач челик притисок цевка обезбедува долг живот; Тефлон копија прстен дава подобрени перформанси.Внимание : ве Молиме проверете опис и компатибилност на табелата пред вашето купување.Ние нудиме ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА за сите наши подигнете го поддржува.

Особините

Купувачите избираат и