.

.

Езерцето Пребивање 15 x 20 Нозе - Тешки Базен и Езерце со Нето Дополнителна парична Казна Мрежа - Удели Вклучени - Совршени за Заштита Кои Риба од Птици Како Сина Heron - Ма

Езерцето Пребивање 15 x 20 Нозе - Тешки Базен и Езерце со Нето Дополнителна парична Казна Мрежа - Удели Вклучени - Совршени

DEN 479.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

СУПЕРИОРЕН рибник ЗАШТИТА - Никогаш не се грижите за било предатори како птици или мачки добивање на било кој од вашите риби повторно!Со нашите езерцето пребивање можете да ја покријат целата езерце со леснотија.Што Сини Heron е риболов на друго место почнувајќи од денес!.ЕКСТРА ТРАЈНИ 3/8 ИНЧИ парична КАЗНА МРЕЖА - Нашите пребивање е цврсто вткаена со супериорен квалитет УВ отпорни мрежа.На рибник нето лебди така што ниту еден од вашите риби може да се фатат во тоа.Лесно ги опфаќа повеќето езера, но може да биде и намалување на големина како што е потребно.ПРЕБИВАЊЕ ЗА ЧИСТИ ЕЗЕРА - ги Штити вашиот езерце од сите остатоци како остава.Екстра тесна мрежа дури и ќе се заштити од најмалите лисја.КОМПЛЕТЕН СЕТ СО УДЕЛИ - Земете се што ви треба да се доказ вашиот езерце во еден удобен сет.Доаѓа со 14 тешки удели да се обезбеди вашиот езерце капак. 100% НЕТО СРЕЌА - Ние нудиме доживотна гаранција на сите наши производи.Езерцето нето Среќата никогаш не беше полесно да се постигне!.Базен и Базен пребивање 15 x 20 Метри со 3 / 8 Инчен Мрежа.

Особините

Купувачите избираат и