.

.

Хемиски Момци GAP_619_16 Црна Светлината Хибрид Светли Заврши Боја Подобрувач, 16 оз

Хемиски Момци GAP_619_16 Црна Светлината Хибрид Светли Заврши Боја Подобрувач, 16 оз

DEN 575.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

На менаџирање , најостро и wettest рефлексија е можно.Силна издржливост ,олеснување на примена и анти-статички сопственост.Целосно синтетички нано помеша обезбедува максимална висок сјај.Остава луди масна авто боја заврши.Лесно да се примени со користење на рака или со машина за апликација.Мозокот на детето од 3 години на истражување направено од страна на xcdiscount Тајланд во врска со xcdiscount сад за развивање на трајни исклучително енергична хибрид заврши дека ќе ја испорача максималното ниво на боја vibrancy и оптички светлината додека да издржи на тешки и влажни клими на Тајланд и енергични тестирање на нашите ОЕМ и професионални корисници.Црна светлината сончева заврши е направена и формулиран специјално за автомобил љубовници, кои имаат за цел за менаџирање, најостро и wettest одраз можно со силна издржливост, олеснување на примена и анти-статички сопственост.Црна светлината сончева заврши има целосно синтетички нано помеша формулација со голем емулзија на сјај засилувачи заедно со нови bi мешавина технологија која остава еден луд масна заврши.новиот меша технологија овозможува за многу хомогена смеса резултира во исклучително мазна заврши откако нанесува слој е целосно и правилно да се излечи.

Особините

Купувачите избираат и