.

.

Удобен Листови Египетски Памук Sateen Ткаат 1000 Тема Смета Калифорнија Кралот Опремени Лист со Еластична Сите Околу Одговара на Душек До 18 Длабоки Џебови Taupe

Удобен Листови Египетски Памук Sateen Ткаат 1000 Тема Смета Калифорнија Кралот Опремени Лист со Еластична Сите Околу

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Долго Египетскиот Главен Чист Памук - Sateen Ткаат.ЛУКСУЗ И УДОБНОСТ : Искуство на величенственоста на 5 Ѕвезда уживање кога спиеш во овие супер мека 100% Египетскиот Опремени Лист.Овој исклучителен Лист е внимателно направена од најдобрите 100% Египетски памук предиво одржување на вашиот комфор во умот.ВЕЛАТ дека НЕМА ДА МИКРОФИБЕР : 100% Памук Листови.Ние се специјализираат во производство на некои од softest и на најлуксузните памук Листови во индустријата.И што вклучува нашите врвот на линијата производи - нашите Египетски памук Листови.Вистински 1000 тема смета Лист Поставите направена од најдобрите Египетски памук предиво.Нема лажни Наслов или Опис.Непобедлива цени.КЛАСИЧЕН ПРИЛАГОДЕНИ ИЗГЛЕД СО ДЛАБОКИ ЏЕБОВИ : Калифорнија Кралот Опремени Лист мерки 72"x84"x22".Доаѓа во многу привлечни бои за да одговараат на вашата спална соба décor.Целосно elasticized опремени Листови со 22 инчи длабоки џебови се великодушно големина за да се вклопи во длабока и перница-топ душеци До 25".ПАКЕТ СОДРЖИНА : Пакет содржи 1 Целосно elasticized Опремени Лист.НЕ постои РИЗИК КУПУВАЊЕ на 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Нашите #1 целта е да ви ја понудиме најдобрата производи по најдобри цени за крајниот клиент искуство.Ние сме супер сигурни во квалитетот и удобноста на нашите производи кои ние нудиме 100% задоволство гаранција!Обиди се со нашите производи и ако не се апсолутно љубов нив само ги споделите со нас.Ако поради некоја причина сте незадоволни, едноставно јавете ни во рок од 30 дена да го вратите производот за целосна наплата.

Особините

Купувачите избираат и