.

.

Домот Удобност Луксузни Најдобри, Softest, Coziest 8-Парче Кревет-in-a-Торба Утешителот Поставување на Амазон, Кралот/Cal Кралот, Црна

Домот Удобност Луксузни Најдобри, Softest, Coziest 8-Парче Кревет-in-a-Торба Утешителот Поставување на Амазон, Кралот/Cal

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Микрофибер.Увезени.Кралот/California King Size Луксузни 8-Парче Сет Димензии : (1) Утешителот : 102" X 86" (1) Креветот Здолниште : 78" X 80" - (2) Перница Шамс : 20"X 36" - (1) Рамен Лист : 102" X 105 (1) Опремени Лист : 78" X 80" - (2) Pillowcases : 20"X 40" - Одговара за двете Цар Големина и Калифорнија Цар Големина Кревети.ВКЛУЧУВА КРЕВЕТ ЛИСТОВИ СО СТРАНИЧНИ ЏЕБОВИ : Премиум квалитет Кревет-in-a-Торба утешителот сет со двојно двострано складирање џебовите на опремени лист кој ќе ви овозможи да се задржи вашите лични предмети веднаш до вас!Може да се стави вашите очила, далечински контроли, мобилни телефони, Падовите, лекови, читање книги, пенкала, или салфети ако некогаш сте се sniffles -Тие се безбедно да се напика во овие складирање џебовите на страната на вашиот кревет.Кревет Листови се Длабок џеб до 16inch, целосно elasticized опремени лист.ЛУКСУЗНА ги ИСПОЛНУВА ПЕРФОРМАНСИ : Домот Удобност обезбедува супериорни перформанси и луксузен се чувствуваат започне со предиво дека се уште пофини, подолго и посилно од свила.Овие микрофибер предиво се заврши со деталната четкање и климатизација процес пред да бидат ткаени во премиум ткаенини, тогаш се подложи на дополнителни четкање за постигнување на lustrous, ултра-меки се заврши се бара од страна на добрите познавачи на ликовната и постелнина.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА ДОМОТ УДОБНОСТ : Екстра Трајни ткаат создава вечна мекост.Откријте крајната во high-end постелнина со нашите свилен-мазна постелнина.Дише, и кул на допир, нашите луксузно мека постелнина сет ќе се создаде небесен спиење искуство!На микрофибер материјал се обработува е во тоа да се направи отпорни на намалување и исчезнува која додава на долговечноста на поставени од страна имајќи го во одлична состојба.ЕНЕРГИЧНА, БЛЕДНЕАТ-ОТПОРНИ БОИ : Домот Удобност микрофибер е направен да изгледа како добра како што се чувствува.Тоа е исклучително боја-брзо, па дури и по неколку години на редовно користење ќе изгледа како жив како прв ноќ ќе уживаат.Нејзините ultrafine предиво и ткаат кои се слабее, отпорни, правење на краток ладна вода се мијат и брзо собори сува на ниска топлина сите што треба да ги задржи овие постелнина свеж и чист.Тие нема да се ослабне или солза дури и по неколку години на употреба.Навремено и Згаснат Отпорни.Големина : Кралот/Калифорнија Кралот | Боја : Црна.

Особините

Купувачите избираат и