.

.

Adsire Велосипед Синџир Fastener, Велосипед Синџир Tensioner, Отворено за Виткање Велосипед

Adsire Велосипед Синџир Fastener, Велосипед Синџир Tensioner, Отворено за Виткање Велосипед

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мала тежина, лесно да се качи.Направени од високо квалитетни алуминиумски легури материјал, издржлив да ја користите.Прилагодување на болт е должината на совршен синџир тензија.Направи вашата велосипедизам повеќе мазна.Одлично за виткање велосипед, една брзина велосипед и fixie.Прилагодување на болт е должината на совршен синџир тензија.Одлично за виткање велосипед, една брзина велосипед и fixie.Направени од високо квалитетни алуминиумски легури материјал, издржлив да ја користите.Направи вашата велосипедизам повеќе мазна.Мала тежина, лесно да се качи.Спецификации : Состојба : 100% сосема нов Материјал : Алуминиум легура Факултативна Боја : Црна, Црвена, Сребрена Големина : Прикажува како слика Тежина : Околу. 14g Пакет Листа : 1 x Синџир Tensioner.

Особините

Купувачите избираат и