.

.

Замена Далечински Контролер одговара за BD-H5900 BD-JM57C BD-E6100 Samsung Blu-ray Диск Плеер

Замена Далечински Контролер одговара за BD-H5900 BD-JM57C BD-E6100 Samsung Blu-ray Диск Плеер

DEN 287.52

Износот
Во форма достапна за нарачката

Не Се Оригинални.Само Замена за Далечинска Контрола за Samsung BD-H5900 BD-JM57 C BD-E6100 3 D Blu-ray Диск Плеер.Исправен растојание : повеќе од 8 метри.Материјал : ABS Материјал.Гаранција : 30 Дена.Батерија Тип : 2 X AAA Батерија(Не се вклучуваат).Пакет : 1 x Далечински контролер.Ние го прават овој repalcement далечинскиот управувач за да го замените оригиналниот далечински доаѓаат со ТВ.Тоа Функционира добро.Нема потреба да програма.Само да се стави во батеријата и Тоа функционира.Ние тест секој далечински пред пратката.Па, Ако далечински ќе примите има проблем, Само се чувствуваат слободни да контакт.Тоа е тенок и елегантен дизајн го прави удобно во дланка кога се користи.Најдобар Избор за LCD/LED ТВ Серија.Изведба Е Стабилна.без setup.

Особините

Купувачите избираат и