.

.

Предизвикувач Мобилност J900 Голем Заден Кошница за Електрична Мобилност на Скутери и Моќ на инвалидски Колички, се Вклопува Оди-се Оди на Патување, Buzzaround, се Вози Ме?

Предизвикувач Мобилност J900 Голем Заден Кошница за Електрична Мобилност на Скутери и Моќ на инвалидски Колички, се Вклопува

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ЕДНОСТАВЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно се придава на вашиот скутер или моќ стол е 1"x1" универзална додаток hitch.ГОЛЕМА & ПРОСТОРНАТА : Има многу простор за вашите намирници, чанта, грб, или шопинг.Димензии се 15" W X 10.25" D x 9.75" H. Вклучува страна reflectors за подобра видливост.НЕ АЛАТКИТЕ кои се ПОТРЕБНИ : Држи pin-от е вклучен и кошот е подготвено за прилогот.ПРИЛАГОДЛИВИ ЗАГРАДАТА : може да се прилагоди на заградата така кошница е поблиску до задниот дел на вашиот скутер или подалеку - тоа е ваш избор!.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : кошница се направени од издржлив, тешки метали, која ќе трае со години да дојде.ЕДНОСТАВНО ДА се INSTALLThe топ-продажба на J900 Голем Заден Кошница придава на 1"x1" заградата на задната страна на вашиот скутер или моќ инвалидска количка.Не алатките кои се потребни!Држење pin-от е вклучен.ПРОСТОРНАТА & ROOMYThere е многу простор за сите ваши трговски и лични предмети.Едноставно да го користите вашиот J900 кошница да го држете вашиот грб и чанта, пополнете ја со намирници, или да преземе на себе си на шопинг треска.Тоа ќе го тоа на сите!ИЗДРЖЛИВИ & ДОЛГО LASTINGYour Голем Заден Кошница ќе трае со години!Направен од висок квалитет, тешки метали, на J900 ќе трае до сите ваши патувања, референци, и временските услови.ИМА ПОВЕЌЕ FUNWith вашиот нов Заден Кошница, ќе бидете во можност да уживаат во вашите излети со место да ги собере сите ваши омилени работи и на нови објекти.Ќе уживаат во шопинг повеќе во места како намирници продавници, трговски центри, ентони пазари, антички центри, и земјоделците пазари.Можете дури и може да се земе вашиот кошница кампување или риболов, и тоа ќе среќно држете го вашиот опрема.

Особините

Купувачите избираат и