.

.

CCD Боја Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг Камера Компатибилен со Toyota RAV4 RAV-4 Верзија-Б Хоризонтална Дупка

CCD Боја Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг Камера Компатибилен со Toyota RAV4 RAV-4 Верзија-Б Хоризонтална Дупка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

CCD Боја Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг Камера Компатибилен Со Toyota RAV4 RAV-4 Верзија-Б ве Молиме да обрнете внимание на позицијата на објективот отворање, овој модел е хоризонтална дупка.Дизајниран според лиценцата светлина дупка инсталирате.Висок Јасно , Ноќ Визија,Вода Доказ, ABS+PC Пластичен материјал.Уникатен Дизајн,Со посебен осврт линија функции. 170 степен видлив спектар работи одлично со слепата точка.Пат на кабелот од задната врата на предната цртичка, поврзете да се прикаже со универзална РКА конекторот, може да имаат потреба од дополнителен адаптер (не е вклучен) ако за да се поврзете фабрика радио.Техника Параметар : Слика сензори : 1/3" color остри CCD ТВ Систем : NTSC default & ПАЛ барање Минимална осветлување.

Особините

Купувачите избираат и