.

.

Блиц Пред Маркер Собранието Сет за Автобус, Камион, Приколка и Универзална Апликации 24v (Црвено)

Блиц Пред Маркер Собранието Сет за Автобус, Камион, Приколка и Универзална Апликации 24v (Црвено)

DEN 816.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

LED Внатрешни работи Светлина, Точка Пакет Количина : Поставување на 2 Компјутери (LH+RH), Премиум Квалитет.Совршена Форма, Функции : 1, Комората : 1, Тој има 6 Супер-Светли Led диоди.Димензии (L x B) : 10.2 6.8 CM x CM, Fitment Гром Растојание : : 8.6 CM, Леќа Diam : 5.8 CM.Телото Боја : Црна (Гума), Влезен Опсег : 24v, 005 A, Volts : 24v, Лесен за инсталација.Погоден за Камиони, Приколки, Автомобили, Автобуси и на Повеќе Апликации.Лиценца Број Плоча Светлина, Точка Пакет Количина : Една, Таа има 12 Супер-Светли Led диоди., Димензии (L x B x H) : 118 x 48 x 44 мм, Fitment Гром C. D. : 78mm, Леќа Боја : Јасно, Рамка : Црна, Материјал : Домување направени од силна ABS пластика.Погоден за LED Лиценца Светлина за Камиони, Приколки, Трактори, Автомобили, & Автобуси.Пред Маркер Светилка, Точка Пакет Количина : Еден, MPN Бр. : 963399 M91, 1642949 M1, 406219 M1, 963399 M91, 963401 M1, Функции : 2, Леќа Боја : Жолто / Јасни, Комората : 1, Димензии (L x H x Д) : 15.5 х 7 х 6 СМ, Домување Боја : Off Бела (Метал), Volts : 12v.Соодветни за Massey Фергусон : 1080 (1000 N. A. Серија), 122 (100 Серија), 130 (100 Серија), 133 (100 Серија), 135 (100 Серија), 135 ГАС / 135 БЕНЗИН 140 (100 Серија), 155 (100 Серија), 165 (100 Серија).Моторот Светлината со Push Pull / Пијано тип на Прекинувач, Точка Пакет Количина : Еден, Премиум Квалитет, Совршена Форма, Крушка Вклучени : Не, Fitment Гром C. D. : 72 mm, Леќа Боја : Јасно, Функција : 1, Лесен за инсталација.Погоден за Камиони, Lorry, Приколки, Автобуси & Универзална Примена.Маркер Светилка Светлина во Собата, Точка Пакет Количина : Сет од 2 (LH+RH), Димензии (Должина) : 200mm x 75mm, База Боја : Црна, MPN Бр. : ДАФ (0067392, 0846006, 9041381), Iveco (42486466), ЧОВЕКОТ (81252290269), Monark (098241122, 098241124), "РЕНО" (4530064863, 5430064863), Scania (20223831).Погоден за Даф, Iveco, Man, Monark, "Рено", Scania и Универзална Апликации.Ardeeson Меѓународни беше пронајден во 2012 година, ние сме Индија базирани онлајн мало извозници на сите авто делови за трактори, приколки, камиони, автомобили, earthmovers etc.By изборот на најдобро одговара на превозникот за одредена област имаме секогаш со задоволство на нашите клиенти со брза и ски-бесплатна испорака до својот праг.Се поврзува и соработува со производители низ југоисточна Азија за овие делови, ние се грижеа за сите видови на налози – продажба на Мало и Големо.Имаме различни делови која вклучува и "Гроздобер" и најновата делови кои се потребни за вашите возила.

Особините

Купувачите избираат и