.

.

SOYAVISION Чад Леќа Жолта/Amber LED Предни Замена Пак Сигнал Светло & Фендер Страна Маркер Светлина за Jeep Wrangler JK 2007-2017

SOYAVISION Чад Леќа Жолта/Amber LED Предни Замена Пак Сигнал Светло & Фендер Страна Маркер Светлина за Jeep Wrangler JK

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★СЕТ НА ЧЕТИРИ(4pcs) : 2 X Пред LED Пак Сигнал + 2 X Страна Маркер Фендер LED Пак Сигнал. ★CONDICTION 100% Сосема Нов & Добар Квалитет,чад поклопецот на леќите full LED пак сигнал/светилки drl asssembly,совршен дизајн го подобрува вашиот автомобил е надворешен изглед. ★ЛЕСЕН за Инсталација : Директни Plug & Play.Нема потреба да го замени светилки повторно.Plug and play инсталација. ★ВНИМАНИЕ : претвори сигнал светилки може да се користи само како се претвори сигнал светла.Тие не ќе биде кога возите или паркирани. ★ПОГОДНИ ЗА 2007-2017 Jeep Wrangler JK или Неограничено.Точка Име : Led Пак Сигнал Светлина за Џип Спецификација : -Состојба : Резервни 100% Нов -Леќа Боја : Чад -светла Боја : Жолто и Бело-Домување : Умре-фрлија Алуминиум -Функција : Работи/претвори сигнал светлина -Положба : на предната страна Fitment : ве Молиме потврдете дека овие се вклопи вашето возило пред да го купите Одговара за Jeep Wrangler 2007-2016 Директна замена, plug and play без измена потребни Пакет се Вклучени : *1 Pair Сигнал Светла *1 Pair Страна Маркер Фендер Светла.

Особините

Купувачите избираат и