.

.

OdontoMed2011 10 Парчиња 5.5 Split Прстен Клешти - не ' Рѓосувачки Челик - ПВЦ Зафат Зелена и Црна Боја

OdontoMed2011 10 Парчиња 5.5 Split Прстен Клешти - не ' Рѓосувачки Челик - ПВЦ Зафат Зелена и Црна Боја

DEN 1667.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Правилно (и побезбедно) начин да се отвори сплит прстени на keychains, carabiners, итн.Направени со користење на највисок квалитет на материјали.Не-rusting нерѓосувачки челик вилиците и да се справи; натопена ПВЦ мек зафат обезбедува фирмата, удобно задржете.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 10 Парчиња 5.5" Split Прстен Клешти - не ' Рѓосувачки Челик - ПВЦ Зафат Зелена и Црна Боја Odonto Med2011 Инструменти.

Особините

Купувачите избираат и