.

.

Dorman 924-220 Задна Кочница Поддршка Плоча за Изберете Модели

Dorman 924-220 Задна Кочница Поддршка Плоча за Изберете Модели

DEN 1530.72

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ефикасна замена дизајнирани да одговараат на се вклопуваат и во функција на акции кочница поддршка плоча на специфични возило апликации.Подолг живот - отпорни на корозија челик изградба штити сопирачки од елементи и остатоци.Идеален fix - директно го заменува високо влошување склони оригиналниот дел.Прецизност-инженерство - претрпе димензионални верификација и сол спреј за тестирање за да се обезбеди квалитет.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Оваа кочница поддршка плоча обезбедува структура за други компоненти во системот за сопирање, додека, исто така, помага да се задржи остатоци од запишување.Тој е дизајниран со ' рѓа-отпорни слој, кој шалтери тешките зимски временски услови и влажност.Возилото модел години овој дел се вклопува (бидете сигурни да проверите вашето возило да се намали со користење на гаража) - [Buick Век : 1978, 1979, 1980, 1981] - [Buick Regal : 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987] - [Chevrolet El Camino : 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987] - [Chevrolet LLV : 1987, 1988, 1989, 1990, 1991] - [Chevrolet Malibu : 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983] - [Chevrolet Монте Карло : 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988] - [Chevrolet S10 Палто : 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992] - [Chevrolet S10 : 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992] - [GMC Caballero : 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987] - [GMC Џими : 1992] - [GMC S15 Џими : 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991] - [GMC S15 : 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990] - [GMC Sonoma : 1991, 1992] - [GMC Syclone : 1991] - [GMC Тајфунот : 1992] - [Oldsmobile Bravada : 1991, 1992] - [Oldsmobile Cutlass Кале : 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984] - [Oldsmobile Cutlass Cruiser : 1980, 1981, 1982, 1983] - [Oldsmobile Cutlass Врховниот : 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987, 1988] - [Oldsmobile Cutlass : 1978, 1979, 1980, 1981, 1985, 1986, 1987] - [Pontiac Bonneville : 1982, 1983, 1984, 1985, 1986] - [Pontiac Гранд Сум : 1978, 1979, 1980] - [Pontiac Гранд Le Mans : 1978, 1979, 1980, 1981] - [Pontiac Гп : 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983, 1984, 1985, 1986, 1987] - [Pontiac Le Mans : 1978, 1979, 1980, 1981].

Особините

Купувачите избираат и