.

.

Naisde Коса Clippers Cordless Електрични Коса Тример со 2 Водич Чешли Батерија Брада Clippers,Производи за Нега на

Naisde Коса Clippers Cordless Електрични Коса Тример со 2 Водич Чешли Батерија Брада Clippers,Производи за Нега на

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесен за чистење : Cordless Коса Тример лесно може да се расклопуваат и се чисти со млаз вода, која може да те спаси многу чистење време.Ниско ниво на бучава : Коса Тример обезбедува моќни моќ и брзина, тоа нема да се разбудите вашето семејство.Напојување режим : Коса Trimmers За Мажите е USB полнење, може да трае по 2 часа на едно полнење, а потрошувачката на струја е 5 W.Мулти-цел : Mens Коса Clippers може да го намали брада и коса брзо.LED дисплеј : производство на Електрична Коса Clippers може да се види на батеријата процент време се користи и за полнење.Опис : главата материјал на Косата Clippers е од нерѓосувачки челик, и домаќин материјал, ABS.LED дисплеј покажува процентот на останатите моќ време се користи и за полнење.Таа има силна моќ за да се направи косата clipper работи под ниски вибрации.Адвокатско Коса Clippers се cordless, лесен за носење, погоден за сите прилики, без разлика дали дома или патување.Карактеристики : Коса Clippers-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : не ' Рѓосувачки челик и ABS.-Големина : 15.5x3.5x3.5 cm/6.10x1.38x1.38 инч.Користење време : 120 minutes Work го оценувате : 5 WCleaning метод : тело wash Power снабдување на владата : USB charging Mens Коса Clippers се лесно да се чисти и да трае подолго.1 * Косата Clippers1 * Податоци cable1 * Упатство2 * Ограничување comb1 * Чистење со четка.

Особините

Купувачите избираат и