.

.

KiriNavi Автомобил Стерео Радио за Субару Impreza 2003-2006 Andriod 10 8core GPS Навигација со Carplay Bluetooth 9 инчен HD Екран на Допир за Корисници Задна Камера DSP WiFi Поддршка за 4G ОСВЕТЛЕНА SWC

KiriNavi Автомобил Стерео Радио за Субару Impreza 2003-2006 Andriod 10 8core GPS Навигација со Carplay Bluetooth 9 инчен

DEN 2136.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вграден Bluetooth : Bluetooth5.0 технологијата ви овозможува да направите безжична hands-free повик и да слушате музика стриминг услуга како Spotify и Пандора и контрола на патеката & јачина на глас нагоре/надолу и репродукција/пауза низ системот.FM/AM Радио со Меморија Функција : Со FM радио преносот на моќ опсег е поширок, сигнал покриеност е поширок, и повеќе станици да може да се примени вашето патување, повеќе не е здодевен.Мемориската функција се сеќава на радио станици во интелигентен начин.Автомобил Андроид Стерео : Овој Андроид Автомобил Стерео Главата Единица двојно din инсталација. 10.1 инчен голем екран осетлив на допир.Висок револуција поддржува 1080 P ултра јасно видео. 2.5 D лак работ анти-нула калено стакло екран.Со двојно USB, видео излез/влез РКА пристаништа, брзо Реактивна и Стабилна Работа.Јасно И Физички се Прикаже : 2.5 D IPS high-definition touch screen дисплеј, одговорно, допирни.Бојата е природно, јасни и соодветни за вашите очи, ден и ноќ режим на префрлување, и опремени со сонцето стакло јасно да се види на мапата дури и во сонцето.Повеќе Функција : Дигитални медиуми FM приемник со user-friendly дигитална контрола интерфејс, Поддршка волан USB порт на репродукцијата, ПОМОШЕН ВО конективност, музички плеер, видео плеер, и др.направи вашиот диск повеќе удобен и пријатен.Ако имате било какви забуни за инсталација или користење, pelaese conncet со нас, Ние ќе се справи со вашиот проблем наскоро.Одговара фабрика контроли на воланот & A/C Систем.

Особините

Купувачите избираат и