.

.

DFGHJ Анти Падне Shockproof Деца Безбедност Шлем Одење Индексирање Главата Заштита Капа Анти Судир Браник Прилагодливи Капа 713 (Боја : Б)

DFGHJ Анти Падне Shockproof Деца Безбедност Шлем Одење Индексирање Главата Заштита Капа Анти Судир Браник Прилагодливи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

-Прилагодлив 4358 cm"cm"турнеја е специјално дизајнирани да одговараат на било која големина на детето главата, нуди максимална безбедност, со комфор за вашите сакани деца. -Надворешниот слој е направен од памук, го пополните слој е висока густина и еластична сунѓерот ослободени од мирис.Дизајниран за максимална шок апсорпција и отпорност. -Ги чисти е важно да се на бебе/години, бебето хамлет се перат со вода и нема да има било deforming по повторува се мијат. -Лесни, дише и прекрасна бебе безбедност шлем нуди повеќето идеална заштита за години во текот на индексирање/игра/одење. -Гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, производот има три-месечна гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Добредојдовте на нашиот продавница, ние се трудиме да им служи на youproduct информации:100% сосема нов и висок quality Made на висок квалитет на памук, меки, лесни и пот-абсорбента, голема здив-способност, удобно да го носат, не-токсични, без штета за деца!Дише материјал во комбинација со вентилирачки и дише простор на врвот, дисипација на топлина и влага отстранување, без заостанато ќе се почувствува.Бебето безбедност шлем нуди повеќето идеална заштита за години во текот на индексирање/играње.Симпатична цртан филм животински модел дизајн.На главата на перница може ефикасно да се заштити бебето во текот на судирот и триење предизвикани од пад и да падне.Браник хаубата не обезбеди анти-удар, анти-триење, намалена шок, амортизирање ефект, спречување или намалување на бебето повреди на главата.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.нашата услуга:Клиентите Задоволство Е Наш Приоритет : Ако не сте задоволни со производот.Само кажете ни и ние ќе се потрудиме да ви даде најмногу задоволително решение.

Особините

Купувачите избираат и