.

.

PASER 24/32 оз Мотивациони Шише за Вода со текот на Времето да Пијат, Отстранлив Слама и Време за Напредок, Tritan BPA-Free, Флип Капак Брз Проток & Течење Доказ Вода Jug за на Учил?

PASER 24/32 оз Мотивациони Шише за Вода со текот на Времето да Пијат, Отстранлив Слама и Време за Напредок, Tritan BPA-Free,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.TRITAN т се трошат вашето време повторно пополнување вашиот шише за вода.Широк отворање го прави лесно за вас да се исчисти, додадете додатоци, или мраз.Нашите пластика е Tritan САД-Увезени безбедно материјал, BPA-free, БЕЗ ХЕМИСКИ МИРИС ИЛИ ВКУС.тоа е совршен за спортски ентузијасти да ги собере сите затворен & отворено активности, вклучително и пешачење, трчање, тренингот, канцеларија, училиште, итн.Спецификација Подолу : . ✔ Два начини за пиење : се пие со или без слама. ✔ Погодно носат : ЗДРАВ-РАЧКА и најлон рака. ✔ 2.4" Широк устата : Совршен за да додадете коцки мраз или овошје. ✔ Материјал : САД-Увезени Tritan, BPA-free, Безбедно материјал. ✔ Грижа инструкции : рака мие само (Без машина за миење Садови). ✔ Може да биде исполнет со ладни или топли пијалаци (-5°C-80°C). ✔ Капацитет : 32 мл / 1 Литар. ✔ Боја : 10 Боја на вашиот избор (како на сликите).Пакет Подолу : . ✔ Мотивациони 32 ОЗ Шише за Вода. ✔ 1pc Отстранлив Слама. ✔ 1pc Слама Четка.

Особините

Купувачите избираат и