.

.

18 Парчиња Роденден Кралицата Тим Кошули Железо на Трансфери Винил Постави Златен Роденден Тим Група Кошули Decal преносот на Топлината Decal за Девојки Жените Кошули

18 Парчиња Роденден Кралицата Тим Кошули Железо на Трансфери Винил Постави Златен Роденден Тим Група Кошули Decal преносот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : овој пакет доаѓа со 18 парчиња на роденден кралицата тим кошула железо на винил во 2 стилови, 1 парче за роденден кралицата на стилот и 17 парчиња за нејзиниот роденден тим стилови, златната боја е око-фаќање, лесно може да се печатат на повеќето облека, доволни количини за задоволување на вашите различни потреби.Материјал и големина на : овие роденден преносот на топлината decals се направени на rubberized винил, синтетички вештачки материјал, погоден за употреба на ткаенини; Секој decal е околу 4 x 9 инчи/ 10.1 x 22.9 cm, идеалната големина за печатење на повеќето облека.Шик и незаборавни : златна роденден тим група кошули decals се шик уште симпатична, на роденден печати може да ви помогне да ги задржи оние моменти за паметење добро, што може да се формира роденден тим, со што толку многу среќен пат.Едноставно да се применуваат : железо за роденден кралицата тим винил може да се примени и со вашата домашна железо во секунда, само да се намали, железо и топлина на вашиот кошула; ве Молиме имајте на ум дека овие производи ќе се применуваат на ткаенина и поли мешавини; - Дава тешко притиснете додека пеглање на сите страни за да бидете сигурни дека дизајнот ќе трае подолго.Повеќе апликации : роденден тим кошула decals не само за мрежата на Т-маици, кој исто така може да се примени за трансфери на маици, капи, здолништа, чанти, платно и различни облека, тргнете радосна роденден атмосфера за вас.Појавување бои : Роденден тим група кошула decals се одликуваат со класичен златна боја, што е лесно да се совпаѓаат со облека во различни стил, па како да се создаде шик и исклучителна стилови за вашата партија облечи.DIY избор : Доколку сте на чело на роденден, овие роденден кралицата тим преносот на топлината decals може да ви донесе убаво DIY мисли, преку која ќе може да има многу забава и да се создаде силна партија атмосфера.Карактеристики : Материјал : rubberized винил Боја : златна Големина : 4 x 9 инчи/ 10.1 x 22.9 cm Пакетот вклучува : 1 x роденден кралицата винил 17 x Нејзиниот роденден тим винил Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот.Кошули не се вклучени во овој пакет, печати поставува само.

Особините

Купувачите избираат и