.

.

MMOBIEL Слотот за SIM Картичката Фах Носителот Замена Компатибилен со iPhone X 2018 - Вкл. Гумена Заптивка и Sim картичка Pin - Злато

MMOBIEL Слотот за SIM Картичката Фах Носителот Замена Компатибилен со iPhone X 2018 - Вкл. Гумена Заптивка и Sim картичка

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Држачот за SIM Картичка Слот Компатибилен со i Phone X A1865 A1901 A1902 A1903 2018 - Вкл.Гумена Заптивка и Sim картичка Pin - Злато.Сеопфатен Комплет за поправка : Комплетен Сет Професионални Висок Квалитет на SIM Картичката Послужавник и Отстранување Pin за Лесна Инсталација.Компатибилен со : i Phone X A1865 A1901 A1902 A1903 2018 Важно : ве Молиме проверете го Бројот на Моделот на вашиот уред пред да се купување на овој Објект.Можете да ги најдете Модел тип на вашиот уред на вашиот уред и / или во settings.Лесен за Инсталација : Точни Замена дел се користи за да се Замени скршен оштетени дел!Совршено се вклопуваат.Вие не треба Техничар да го направи тоа.Висок квалитет на производот од страна на MMOBIEL : Секој дел е тестиран пред пратката, Објект во Парк.MMOBIEL SIM Картичка Фах Носителот Слот Замена Компатибилен со i Phone XS вкл.Водоотпорни Гумени Прстен и Sim Картичка Фах Отворете го Исфрли Pin.Сеопфатен Комплет за поправка : Комплетен Сет на највисок квалитет, вклучувајќи и Професионална SIM Картичка Садот Извадете го Pin от. 100% точни Замена дел.Компатибилност : само Компатибилни со i Phone XS Важно : ве Молиме проверете го Бројот на Моделот на вашиот уред пред да се купување на овој Објект.Ќе најдете го Бројот на Моделот во прилагодувањата или на вашиот уред (видете производ слики од лево).Лесен за Инсталација : Точни Замена дел се користи за да се Замени скршен или оштетен дел!Совршено се вклопуваат.Вие не треба Техничар да го направи тоа.Висок квалитет на производот од страна на MMOBIEL.MMOBIEL SIM Картичка Фах Носителот Слот Замена Компатибилен со i Phone XS вкл.Водоотпорни Гумени Прстен и Sim Картичка Фах Отворете го Исфрли Pin.Сеопфатен Комплет за поправка : Комплетен Сет на највисок квалитет, вклучувајќи и Професионална SIM Картичка Садот Извадете го Pin от. 100% точни Замена дел.Компатибилност : само Компатибилни со i Phone XS Важно : ве Молиме проверете го Бројот на Моделот на вашиот уред пред да се купување на овој Објект.Ќе најдете го Бројот на Моделот во прилагодувањата или на вашиот уред (видете производ слики од лево).Лесен за Инсталација : Точни Замена дел се користи за да се Замени скршен или оштетен дел!Совршено се вклопуваат.Вие не треба Техничар да го направи тоа.Висок квалитет на производот од страна на MMOBIEL.

Особините

Купувачите избираат и