.

.

UGAR 7 инчен / 9 инчен Компатибилен за KIA Cerato (TD), Forte (TD), Naza Форте 2009-2012 (Прирачник Воздух-Един) Стерео Радио Цртичка Инсталација Монтирање на Комплет

UGAR 7 инчен / 9 инчен Компатибилен за KIA Cerato (TD), Forte (TD), Naza Форте 2009-2012 (Прирачник Воздух-Един) Стерео

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

11-414 S : 9 инчен / 230 : 220 x 130 мм. 11-414 S : 6.2 7 инчен/ 173 x 98 mm/ 178 x 102 mm. 3 D дигитално дизајниран фабрика-стил текстура и изградена на високи квалитет, висока топлина, автомобилската одделение ABS пластика.Дизајниран со висока прецизност, па колекции може да одговара на фабрика цртичка контури совршено.Прецизност загради & јазичиња се направи на инсталацијата лесен и безбеден.Визијата на UGAR е "Вашето Возачко Искуство, Ние се Грижиме".UGAR се фокусира на ЧОВЕКОВИТЕ задоволство на дневна возење живот, влијаејќи нашата технологија платформа, иновации и клиентите фокусирани начин на размислување.Купување, употребата, доживување на производот е патување, ние веруваме дека на клиентите кои се беспрекорно да се грижи за би го добиете најдоброто вредност надвор од нашите производи.

Особините

Купувачите избираат и