.

.

RICUVED Дијамант Сликарство Рамки, Магнетни Рамки за Дијамантски Сликарство Слики 30x40cm Платно Големина, Дијамант Уметност Рамки самолепливи Рамки за Ѕид Врата, Прозор

RICUVED Дијамант Сликарство Рамки, Магнетни Рамки за Дијамантски Сликарство Слики 30x40cm Платно Големина, Дијамант Уметност

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤️ 【Magetic Дијамант Сликарство Рамки】 Со светлина PVC панел, нашите дијамант уметност рамки имаат само-лепило поддршка што значи тоа може да биде прикачена на секое мазни и цврсти површини, што ќе биде во ред ако се стави оваа слика рамка на вашата маса, правејќи ја вашата соба поубаво. ❤️ 【По-продажбата на Услугата】 Magetic Дијамант сликарство рамки - Оригинални Уникатен Дизајн.Ако имате било какви прашања во врска со производот што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви обезбедиме со најдобро решение во рок од 12 часа, ве молиме да се увери купување. ❤️ 【Не се Соберат Потребните】 нема потреба да ги оштети вашите ѕидови со тоа трајно да го инсталирате рамки.Рамките за дијамантски сликарство слики ќе ви заштеди и време и пари.Само отворете го рамка, поставете го вашиот дијамант сликарство во внатрешноста и прикачување на задниот дел од рамката на мазни површини. ❤️【Брза Замена на Слики】 за Разлика од други дрвени и стакло слика рамки, нашата дијамант сликарство магнет рамки ќе ви помогне да го замени заврши дијамант сликарство во секунди, благодарение на капакот-назад магнетни која безбедно го држи вашиот дијамант сликарство во место. ❤️ 【Повеќе намени】Не само идеален избор за прикажување на дијамант сликарство слики, но исто така совршени за дневна промена на фотографии, катира фотографии, распоредот во вашата дневна соба, спална соба, кујна, бар, ресторан, канцеларија, и прозорецот за декорација.RICUVED креативни магнетни дијамант сликарство рамки се разликува од традиционалните рамки, совршен за 30x40cm дијамант сликарство платно, вие не треба да преземе дополнителни напори за да се најдат некои повеќе.Ви овозможува да почнат да прават вашата соба повеќе шарени и убави сега.Внимание : . 1. Внатрешноста големина на овој дијамант сликарство рамка е 24.5x34.5cm, ве молиме проверете ја вашата големина на слика пред употреба. 2. Оваа рамка е соодветна за 30x40cm дијамант сликарство платно, ве молиме запомнете да ги исечете од бели рабови на платно пред употреба, или тоа нема да се вклопи.Она чувство на остварување на нешто што е за нас да се заврши дијамант сликарство , па ние мора да се покажат на дело.Најважниот чекор е да најдете совршениот партнер — Изберете дијамант уметност рамки сега.Нашите инсталација-бесплатно, светлина и креативни дијамант сликарство рамки се чека за вас, совршено погодни за 30x40cm дијамант сликарство платно.Кадрирање вашиот дијамант уметност во вашата соба ќе ви остават забава меморија.Овозможува да се направи вашиот дијамант сликарство галерија.

Особините

Купувачите избираат и