.

.

Косата Хемичар Биотин Про-Раст клима уред 33.8 оз. - Балсам за Тенка Коса

Косата Хемичар Биотин Про-Раст клима уред 33.8 оз. - Балсам за Тенка Коса

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

РАСТ CONDTIONER - Длабоко Cleasnes косата додека промовирање на здрав раст на косата.БАЛСАМОТ ЗА ПРОРЕТЧЕНА КОСА - Исполнет со утврдувањето на биотин.КОСА REGROWTH ФОРМУЛА - Зајакнување на формула ја остава косата посилна, целосни и подебели.БАЛСАМОТ ЗА ГУБЕЊЕ на КОСАТА - Сулфат Слободно - Paraben Слободно - Phtalate Слободно - Боја Безбедно Формула.Произведено во САД.Длабоко Чисти косата додека промовирање на здрав раст на косата.Зајакнување на формула ја остава косата посилна, целосни и подебели.Идеален формула за Жени или Мажи.Сулфат Слободно - Paraben Слободно - Phtalate Слободни.Боја Безбедно Формула.Длабоко Чисти косата додека промовирање на здрав раст на косата.Укрепени, зајакнување на формула со Биотин, вода-растворлив витамин тоа е дел на витамин Б семејство.Вашето тело треба биотин да помогне да се конвертира одредени хранливи состојки во енергија.Идеален формула за Жени или Мажи.РАСТ ШАМПОН.Губење на косата превенција шампон исполнет со утврдувањето на биотин.РАСТ НА СРЕДСТВОТО ЗА СМЕКНУВАЊЕ НА КОСАТА.Длабоко Услови косата додека промовирање на здрав раст на косата.ИДЕАЛНИОТ ШАМПОН ЗА ПРОРЕТЧЕНА КОСА И ГУБЕЊЕ НА КОСАТА.Зајакнување на формула ја остава косата посилна, целосни и подебели додека поттикнување на здрав раст на косата.БАЛСАМОТ ЗА ПРОРЕТЧЕНА КОСА.Губење на косата превенција клима уред исполнет со утврдувањето на биотин.

Особините

Купувачите избираат и