.

.

FOVKP Вино Багажник,Бар,Ресторан,Виси,Чаша Вино Багажник,Блек Метал Складирање Полица за Вино Стакло Пехари/Stemware Рек Шише Вино Држачот за Семејни и,Црна,100×35Cm

FOVKP Вино Багажник,Бар,Ресторан,Виси,Чаша Вино Багажник,Блек Метал Складирање Полица за Вино Стакло Пехари/Stemware Рек

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Функционална и Елегантен : да се Организираат и да ги Прикажете Вашите Чаши Вино и ослободи Вредни Полица/Кабинетот Простор со Нашите Виси Stemware Полици.Удобен и Прилагодлив : Виси Род Висина Прилагодливи, Прилагодлив Опсег 30-60 Cm .(Ако Сте Треба Други Големини на Booms можете Да Контактирате со Нас преку E-Mail).Спецификации : 60 Cm(L) - Виси 6 Редови - 24 Вино Очила, 80см(L) - Виси 8 Редови - 32 Вино Очила, 100 Cm(L) - Виси 10 Редови - 40 Чаши Вино, 120 Cm(L) - Виси 12 Редови - 48 Вино Очила ,150 Cm(L) - Виси 15 Редови - 60 Вино Очила.Големина : 60/80/100/120/150 Cm(L)×35 Cm(W); ве Молиме Погледнете го Димензија Цртање .Одлична Вино Решетката Работи Како Простор Saver.Материјал : Висок Квалитет На Метал Челична Рамка + Висок Квалитет На Боја .со Трајни Изградба, Секој Решетката е Лесно да се Чисти и Ќе Трае цел Живот.

Особините

Купувачите избираат и