.

.

MOOKARDILANE Derma Пенкало Опфаќа Ракави Тетоважа Пенкало Опфаќа 200pcs за Еднократна употреба Сина Microneedling Пенкало Заштитна Торба Кертриџ Ракави Филтер Тетоважа се Справува

MOOKARDILANE Derma Пенкало Опфаќа Ракави Тетоважа Пенкало Опфаќа 200pcs за Еднократна употреба Сина Microneedling Пенкало

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

????[ПРАКТИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ]-Derma Пенкало опфаќа е одличен за екстра заштита во согласност тетоважа пенкало,dermapen и костец чисти.Microneedling Пенкало опфаќа може да помогне во одржување на тетоважа безбедна работна средина и да се спречи други негативни ефекти. ⭐[HIGH-QUALITY]-Derma Пенкало опфаќа ракавите се направени од страна на високо-одделение пластичен материјал.Derma Пенкало опфаќа се одличен квалитет, не е лесно да се биде corroded, нечистотија-отпорни, и подобро да се користи. ????[РАЗУМЕН ДИЗАЈН] - Секоја тетоважа кертриџ машина опфаќа има пред-удирани со тупаници дупка, само движете го вашиот зафат или пенкало во торба со игла дел излегува од дупката да се заштити вашиот компјутер од мастило, или други загадувачи. ????[СПЕЦИФИКАЦИЈА]-Тетоважа Пенкало Опфаќа Вклучуваат 200pcs тетоважа клип мозок, се покрива, и во квалитет и квантитет се исплатлива.Derma пенкало кеси за сите тетоважа пенкало тип и филтер за пенкала.Еднократна употреба. ☎[ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА]-Ние сме посветени да обезбеди 100% задоволство.ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за клип кабелот покрива .Ние ќе наплата и враќање бесплатно.Боја : сина.

Особините

Купувачите избираат и