.

.

13 Компјутери 2-Начин на Поврзување на Воздухот Млазницата Удар Пиштол во Собата, Воздух Млазницата Комплет со 1/4 во Стандард Брзо Монтирање и 8 Воздух Млазници, Возд?

13 Компјутери 2-Начин на Поврзување на Воздухот Млазницата Удар Пиштол во Собата, Воздух Млазницата Комплет со 1/4 во Стандард

DEN 208.56

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Што во кутија?】Овој воздух млазницата удар пиштол комплет вклучувајќи 1 x воздух удар пиштол, 1 x 1/4" NPT стандард брз приклучок, 2 x тема конвертор, 2 x проток на воздух, продолжување, 2 x топката пумпа игла, 2 x лебди надувување игла, 1 x гума совет воздух млазницата, 1 x пагоди тип воздух млазницата и 1 x тефлон лента.Кој е одличен стартер воздух млазницата комплет за воздушниот компресор да се направи воздух инфлација и чистење работни места. 【Квалитет Направени】Сите метални направени воздух млазницата удар пиштол со хром позлатен површина, за и отпорност на корозија. 1/4" NPT стандард брз приклучок и 8 pack воздух млазници се изградени со цврсти легури материјал, кои нудат повеќе цврстина и трајност.Дефинитивно биде долгорочно работење партнер за вашиот воздушниот компресор, ќе ви послужи верно за години. 【2-Начин Лесно Врска】Премиум воздух удар пиштол избрана женски 1/4" NPT тема за лесно се поврзани со воздушни линии на воздушниот компресор за воздух дува.Исто така, вклучувајќи стандардни 1/4" машки брз приклучок, за удобно и брзо поврзување на женски брз двојка на авионски линии. 【Широко Апликација 】Висок квалитет на воздух млазници за полнење со најмногу ви треба за вашиот проект. 2 пакет проток на воздух екстензии овозможи да се choosed на различни чистење работни места, воздух млазницата со гума совет подобро за мало површина, 2 пакет топката пумпа игла, со навој конвертори за inflating базен играчки и спортски топки, 2 пакет лебди надувување игла се специјално дизајнирани за inflating балони и базен лебди.Изборот на различни тема конвертори и воздухот млазници за вашиот проект треба. 【Лесно Ракување】Воздух објавен ПВЦ обложени еден палец-притиснете рачката се вклопува во вашата дланка, за удобно, ергономски прецизни за воздушна контрола.Ако сте во потрага за преносни и издржливи пневматски алатка фитинзи поставено, ова е за вас.Само купи со доверба, ние секогаш стоиме зад сите наши објекти со 100% производ гаранција и задоволни грижа за корисници!.

Особините

Купувачите избираат и