.

.

DLMBB900ST Двојна Сијалица Насочат Стил Резба Станица Боја Завршувањето Нерѓосувачки Челик со TTKing

DLMBB900ST Двојна Сијалица Насочат Стил Резба Станица Боја Завршувањето Нерѓосувачки Челик со TTKing

DEN 1154.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Dual Сијалица Насочат стил резба станица. 20" x 24" синтетички гранит резба база со 900 серија нијанси.Мора Да Се Каже Крај. 2 Топлина Сијалица Вклучени.Тежина : 82 кг.Оваа DLMBB900 ST е достапна од Table Top Производи.Dual Сијалица Насочат стил резба станица во 20" x 24" синтетички гранит резба база со 900 серија нијанси.(Мора да се Определи Целната) (2 Топлина Сијалица, се Вклучени) Тежина : 82 кг.

Особините

Купувачите избираат и