.

.

ELCOHO 24 Парчиња Дрвени Рак или Hummer Mallets Морски Чекани Солидни Природни Тврдо Рак Чекан за Напукнување Морска храна, Чоколадо Алатка

ELCOHO 24 Парчиња Дрвени Рак или Hummer Mallets Морски Чекани Солидни Природни Тврдо Рак Чекан за Напукнување Морска храна,

DEN 1089.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакетот вклучува : секој пакет има 24 природни цврсти дрвени рак mallets во 2 стилови, 12 парчиња по стил, кои се доволни за да се задоволат потребите на семејството и морски плодови страни, вие само треба да уживаат во забавата на јадење морска храна со вашето семејство и пријатели, или исто така можете да ги користите за да тропаат играчки за да донесе повеќе радост на вашиот син или ќерка.Добри алатки : со помош на овој сет на мали дрвени морски чекани, можете лесно може да се отвори школка на рак и hummer; тоа е многу погоден за hummer, рак и други ракови.Сигурен материјали : овие hummer или рак чекани се направени од природни дрво, со мазни површини, силен и сигурен, и имаат долг работен век; можете да ги користите на леснотија.Големина : секој дрвен чекан е околу 15 x 3.8 x 2.5 cm / 5.9 x 1.49 x 0.98 инчен во големина; ве молиме потврдете големина сакате пред купување; тоа е лесна за употреба и лесно да се отвори тешко школка на морска храна и уживајте во вкусна храна лесно.Широк спектар на употреба : овие слатки дрвени чекани не се погодни само за морска храна партии, семејни вечери, влакнести рак партии, СКАРА партиите, итн., но, исто така, може да се користи како млади луѓе градежни блокови, играчка чекани, за да донесе повеќе забава за нив.Карактеристики : Материјал : wood Color : како слики show Size : прибл. 5.9 x 1.49 x 0.98 инчен/ 15 x 3.8 x 2.5 cm Package вклучува : 24 x Дрво mallets.

Особините

Купувачите избираат и