.

.

ullu Премиум Кожа Мобилен Телефон Случај за iPhone X/Xs - Нема шанси Црвена

ullu Премиум Кожа Мобилен Телефон Случај за iPhone X/Xs - Нема шанси Црвена

DEN 4668.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Рачно изработени рачно обоени Кожа Dual II случај за i Phone X/Xs ви овозможува да носат и вашиот iphone заедно, со лесен пристап до Слушалки и моќ влезови.Единствениот начин да се носат 2 iphone.Вистинска Кожа од Италија, рачно обоени од страна на експерт colorists, секој патина е различен и уникатен.Случајот magnetically одделува од едни со други со леснотија.Тенок магнетен панел, исто така, функционира како потпирач. *Сите природни leathers се развие уникатна патина Прекувремена работа и се склони кон гребнатини и дамки.

Особините

Купувачите избираат и