.

.

Електрична Четка за заби Електрична Четка за заби Водоотпорен Со USB Полнењето База на Носителот Мека Коса Четка за заби Стоматолог се Препорачува За Секојдневна Уп

Електрична Четка за заби Електрична Четка за заби Водоотпорен Со USB Полнењето База на Носителот Мека Коса Четка за заби

DEN 273.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

По service : ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во времето.Белата, Чиста, Чувствителен, полски, Масажа, која е погодна за луѓе со различни состојба на забите и непцата.Се чувствувате Чисти : Нашата електрична четка за заби користи динамична акција за чистење за да стигнат до длабоко помеѓу забите нежно и ефикасно,да ги отстраните повеќе плакети и дамки,во споредба со редовни прирачник четка за заби.Екстра-мала тежина дизајнирани : Анти-лизга ергономски се справи,да ги заштитите вашите заби и непца,за нежна и удобно четкање искуство.Поедноставување на Простор во вашата Бања : зачувате простор на вашиот бања countertop.Батерија четка за заби може да биде обвинет од страна приклучокот, лаптоп и моќ банка,Долго-траен моќ и повеќе начини на полнење за патување и бизнис патување.Екстра услужни влакната за чувствителни непца обезбедуваат супериорен и нежно чисти и редовна прирачник четка за заби.Ги отстранува до 7x повеќе плакета vs прирачник четка за заби.Пакетот вклучува : 1 Професионални се Справи со,1 Вистински Електрична Четка за заби Замена Четка Глава,1 Полнење на шасија.Answer : ___________________________ Note : Други елементи, кои се прикажани на слика освен производот се за повикување само и не се вклучени.Напомена : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Особините

Купувачите избираат и