.

.

iPad Воздухот 4-та Генерација Случај со Тастатура, iPad Про 11 3-та Генерација на Тастатурата Случај 2021, 360 Rotable-7 позадинско осветлување Боја Smart Магијата на Тастатурата за

iPad Воздухот 4-та Генерација Случај со Тастатура, iPad Про 11 3-та Генерација на Тастатурата Случај 2021, 360 Rotable-7

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

i PAD ПРО 11 2021 ТАСТАТУРА СЛУЧАЈ - Специјално дизајниран за Новиот i Pad Про 11 инчен 2021 3nd Генерација, i Pad Воздухот 4-та Генерација 10.9 инчен 2020 година (Број на Модел : A2324/A2072/A2316/A2325),i Pad Про 11 инчен 2020 2 Генерација (Број на Модел : A2068/A2228/A2230/A2231) и i Pad Про 11 инчен 2018 1 Генерација (Број на Модел : A1980/ A2013/ A1934 ) .Можете да го најдете вашиот i Pad број на модел на Задниот Поклопец.Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид дека случајот НЕМА да одговара на било какви други i Pad модели. 7 КОРИСТАТ РЕЖИМИ за сликање-Нашата тастатура е со 360-степен ротирачки случај, отворен агол е до 180 степени, кој би можел да го застапувам вашиот i Pad во перфектен агол за лесно прегледување и пишување.Моќен зглоб држи вашиот i Pad во точниот агол ќе го поставите дека ви нуди удобно визуелно чувство кога ќе лежеше на кревет или тросед!. 7 БОЈА позадинско осветлување на ТАСТАТУРАТА-Постојат 2 светлото режими со тастатура, стабилна виножито светлото, и кружни дишење виножито осветлување, Под осветлување на светлото во позадина, тоа може да донесе доста интересна смисла на технологијата.И постои ред на i Pad OS Кратенки, Нема повеќе лов целиот екран или во менијата да се изврши едноставни постапки.Ја прилагодите јасноста на боите, волумен, медиумите го контролира и повеќе на допир на копче.ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА-батеријата на i Pad тастатура поддржува вас да работат до 90 часови кога светлото во позадина ќе се исклучи.Тоа се за 2,5-3 часа за да биде целосно наполнета.Тука е Тип-C кабел приложена во пакетот.Ако тоа нели се користи за долго време, тоа треба да биде навремено, обвинет еднаш на два месеци.Поддршка sleep/wake функција со лесно брзо и исклучување на случајот.Лесно ракување и енергија-штедење.ПОЛНО работно ТЕЛО за ЗАШТИТА на-Сите околу заштита за вашите скапоцени i Pad.Тоа може да се заштити i Pad од отпечатоци од прсти и гребнатини кога го користите.Прецизни cutouts овозможи целосен пристап до сите функции (копчиња, звучници, камери).Тастатура Случај за i Pad Про 11 2021 – 360 Rotatable позадинско осветлување Тастатура Случај Компатибилен со i Pad Воздухот 4-та Генерација 10.9 инчен -i Pad Про 11 инчен i Pad Про 2/1 Генералот Функција : Повеќе Агли на Вредноста на Нашата тастатура е со 360-степен ротирачки случај, отворен агол е до 180 степени, кој би можел да го застапувам вашиот i Pad во перфектен агол за лесно прегледување и пишување.Моќен зглоб држи вашиот i Pad во точниот агол ќе го поставите дека ви нуди удобно визуелно чувство кога ќе лежеше на кревет или тросед!Долго траење на Батеријата батеријата на i Pad тастатура поддржува вас да работат до 90 часови кога светлото во позадина ќе се исклучи.Тоа се за 2,5-3 часа за да биде целосно наполнета.Тука е Тип-C кабел приложена во пакетот.Ако тоа нели се користи за долго време, тоа треба да биде навремено, обвинет еднаш на два месеци.Поддршка sleep/wake функција со лесно брзо и исклучување на случајот.Лесно ракување и енергија-заштеда на Лесно-тип на позадинско осветлување тастатура Постојат 2 светлото режими со тастатура, стабилна виножито светлото, и кружни дишење виножито осветлување, Под осветлување на светлото во позадина, тоа може да донесе доста интересна смисла на технологијата И постои ред на i Pad OS Кратенки, Нема повеќе лов целиот екран или во менијата да се изврши едноставни постапки.Ја прилагодите јасноста на боите, волумен, медиумите го контролира и повеќе на допир на копче со Полно работно тело за Заштита на Сите околу заштита за вашите скапоцени i Pad.Тоа може да се заштити i Pad од отпечатоци од прсти и гребнатини кога го користите.Прецизни cutouts овозможи целосен пристап до сите функции (копчиња, звучници, камери) Пакет Листа : 1* на Тастатурата Случај за i Pad Про 11 инчен 2021/ 2020 / 2018 1* полнење преку USB Кабелот 1* Прирачник за Корисникот.

Особините

Купувачите избираат и