.

.

Fshine Црна Клип во Косата Екстензии Пакет со Русокоса 100 Природни Remy Екстензии за Коса со Клип 22 инчен 14Pcs

Fshine Црна Клип во Косата Екстензии Пакет со Русокоса 100 Природни Remy Екстензии за Коса со Клип 22 инчен 14Pcs

DEN 5608.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Спецификација】ќе добие 2 групи на клипот во косата екстензии.Секој комплет вклучува 7 компјутери со 18 клипови и тежина е 120g (105g губење на тежината + 15g клипови тежина).За подобро должина и јачина, 2 поставува обезбедува можете да добиете идеален за целосна главата. 【100% Реално Губење на】Fshine е само посветена да нуди 100% премија вистинска коса екстензии.Нашите Remy човечка коса екстензии се сјајни, жив, мека, свиленкаста, и густа коса завршува немаат пролевање или метежот.Овој клип во косата екстензии човечка коса може да се мијат, завиткан, исправи само како свој коса. 【Лесно да се Носат】ќе најдете неверојатно лесен за употреба и отстранување Fshine клип екстензии за коса, дури и за почетник.Тоа трае само 5-8 минути да се носат и 2-3 минути да се отстрани. 【Коса Заштита】Висок квалитет на U-облик челик клипови се со иста боја како екстензии за коса и се цврсто sewed за да се избегне губење на лизгање.И силиконски перничиња меѓу клипови и laces се осигура вашата коса се чувствува меки и удобни за носење без било каква штета. 【Важни Совети】Поради разни screen монитори може да биде мало боја разликата помеѓу сликата и реалниот производ.За да добиете повеќе информации за тоа како да се мијат, се грижи, стил, и како да се носат и се отстрани, ве молиме проверете опис на производот дел.Fshine Клип Во Косата Екстензии Човечка Коса Двојно Weft се првиот избор за да додадете должината, јачина на звук и боја за вашата коса!Тие може да го промени начинот на кој ќе се погледне од кои ви даваат подолго, целосни коса во минути!Поради ова, тие се најпопуларните коса метод за подобрување на меѓу стилисти и домашни корисници.Опис на производот Губење на Квалитетот Remy Вистинска Човечка Коса Текстура Природни Права, Имаат Природен Бран Кога Влажна Коса Должина 12-24 Инчен Се Достапни за Нега И Употреба Четкање ве Молиме користете Широк-Заб чешел.Чешел косата од дното нагоре.Не сила чешел низ вашата коса.Перење Сулфат-слободен шампон и млака вода се препорачува.Длабоко средството за смекнување на косата е неопходна.Restyle може да се исправи или навивам тоа.Но, ве молам да не биде премногу често.Чува на температура под 160 целзиусови степени.Боење Кајгана полесни не се препорачуваат.Ве молиме тест мал примерок на прв пред боење целосно.Зошто да изберете Fshine клип во косата екстензии Невидливи и невидливи; Лесно да го направи тоа со себе; Истакнување на боја без оштетување на вашиот сопствен коса; Флексибилност; најважното : Одлична Цена Перформанси!Колку повеќе групи ќе се направи една полна глава?За подобро должина и јачина, 2 поставува обезбедува можете да добиете идеален за целосна главата.Како да се каже 100 човечка коса од синтетички еден?Кога човечка коса на горење, ќе видите бел чад, а потоа се претвора во пепел.Синтетичка коса ќе биде леплива топката по гори и ќе го објави црн чад.

Особините

Купувачите избираат и