.

.

К&Компанија Складирање Кабинет & Шкафче, Складирање Градите Цврсто Дрво Гроздобер Стил 47.2x15.7x19.6

К&Компанија Складирање Кабинет & Шкафче, Складирање Градите Цврсто Дрво Гроздобер Стил 47.2x15.7x19.6

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Кафена.Материјал : Цврсто дрво.Димензии : 47.2" x 11,8" x 15.7" (W x D x H).Со декоративни, вештачка кожа ремени и метални детали.Гроздобер стил.К собранието не е потребно.Боја : Brown Material : Цврсти wood Dimensions : 47.2" x 11,8" x 15.7" (W x D x H)Со декоративни, вештачка кожа ремени и метал details Vintage style No собранието е потребно.

Особините

Купувачите избираат и