.

.

TPH MICROLITE Мазна Сомот Заврши Прилагодено одговара Полу-Отворено ЦРН Автомобил Покрие со Зелена Цевки за Ford Mustang Shelby GT350

TPH MICROLITE Мазна Сомот Заврши Прилагодено одговара Полу-Отворено ЦРН Автомобил Покрие со Зелена Цевки за Ford Mustang

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Наменска Прилагодено Одговара за Одредена Автомобил Модел & Целосно Кожата одговара Автомобил Покритие.Microlite се Направени од Сомот заврши Полиестер врз Основа Увезени Растеглив Материјал.Материјалот е високо дише и лесен.Нејзините Полу Отворено Автомобил Покритие како Нејзините UV заштитени & Dustproof.Обезбедува исклучителна заштита од штетните UV зраци И Прашина.Произведени со користење на уникатни Тројна шевови, како и најмали чини можно да се намали и да се обезбеди протекување на поголема издржливост.Целосно Beltless Дизајн со најдобрите тесни Ластичињата уште се предвидени за изборен Систем на Заклучување.Спецификации на MICROLITE ЈАКНА Временски Заштита : Microlite е Идеална покритие за Полу Паркинг (Надворешен).Тоа е Сомот заврши Увезени Ткаенина .Покривката се меки и се импрегнирани со УВ-инхибитори креирање на заштитен засолниште за вашиот автомобил.Microlite опфаќа се 100% Dustproof И УВ Заштитен.Мазна & Scratchproof : Материјал во внатрешноста исто така го спречува триење на корозивни на материјалот на површината на вашиот автомобил и ја штити стакло и боја.Тоа доаѓа со Руно слој во внатрешноста за да го штити од Гребнатини.Beltless системи за Заклучување : Покритие е предвидено со појас помалку систем на заклучување, сепак Дополнителни отстранлив заклучување на објектот е предвидено бесплатно.Монтирање и Совршенство : Сите наши внатрешна и надворешна опфаќа се произведени на високо технолошки машини, што дава покрива над заклучен шевовите и потоа pin stitched на врвот за да се создаде чиста и лесна завршница и да му го опфаќа издржливост и сила со користење на три снимки на бод.TPH Кожата одговара опфаќа се специјално дизајнирани и произведени од страна на нашите високостручен тим за да се обезбеди совршена монтажа на вашиот автомобил.Монтажа е толку убава што не го кријат вашите автомобили топла форма и криви наместо тоа овозможува да важнича.Нашиот Стручен Тим Членови се секогаш многу точни за мерења и бода се направени многу смислено за да се добие саканата големина и форма за да се добие совршена кожа одговара поклопец за вашиот автомобил.

Особините

Купувачите избираат и