.

.

Uphome Boho Туш Завеса Црна Геометриски Племенски Туш Завеса Сет со Куки Шик Бохемски Бања Завеса Оркестарот,Надградени 160GSM Ткаенина Тешка Бројат, 60x72

Uphome Boho Туш Завеса Црна Геометриски Племенски Туш Завеса Сет со Куки Шик Бохемски Бања Завеса Оркестарот,Надградени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Уникатен Дизајн] Овој boho туш завеса направен од 100% полиестер платно додава метал grommets и екстра високо-квалитетни пластични куки без РОД,карактеристики boho шик геометриски модел,може да се поврзе со било кој постоечки дома декор. [Функција] Оваа племенска туш завесата може да обезбеди приватност и да спречите вода од поплави или прскање надвор туш или када област.Може да се користи со лагер,и, исто така, може да се користи како туш завеса сам. [Држи Завеса Сува] Оваа ткаенина туш завеса користи дише слој на материјал за кој се суши брзо за максимална удобност.Усвојување на топката тркалање тип на вода го одделува технологија може да ја одржуваме чиста како нов дури и се користи за долго време. [Пондерирана Полите] Овој геометриски туш завеса прилагоди со пондерираниот полите од другите држи за секојдневна употреба, држи совршен drape.Тешки пондерирана полите се спречи тоа од fluttering, јавните,ви нудиме cozily туш. [Грижи Инструкциите] Машина мие со ладна вода со благ детергент и висат да се исуши.Тоа би можело да биде подобро чисти со брз исплакнете или ја избришат по туш, Ниско ниво на железо; Не кајгана или собори сува.Бојата ќе остане убав и жив за години.Донесе на еден софистициран прскање на домот на вашата бања со овој Uphome Ткаенина Туш Завеса, која има со Геометриски племенски шема.Оваа Uphome Полиестер Туш Завеса е направен од 100% полиестер.Таа доаѓа во едно парче.Ленти со детали е регистрирано во текот на овој туш завеса создавање на една прекрасна и око-фаќање прилог на вашата бања оркестарот.Прекрасните бои, не може да одговара и се вклопуваат со вашиот постоечки украси.Можете да им даде на овој објект како подарок на housewarmings, празници и родендени.Тоа е издржлив и ќе трае многу години да дојде.Акцентот вашиот дом и да додадете мека на допир да вашиот тоалет со оваа ткаенина туш завеса.Сите Uphome бања завеси имаат висок квалитет и шик стил.Мерка : на 60-Инчен x 72 Инчен(150 cm x 180 cm) Функција : Тешки-должност Вклучува : 1 туш завеса,1set силна куки; Не Вклучува : Род Грижа инструкции : Машина за миење ладно/Рака мие;Ниско железо; Не кајгана или собори dry If имате било какви други прашања за нашата туш, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Особините

Купувачите избираат и