.

.

7 јаделе 9 Облека Дете 2 Втор 2 Диносаурус Роденден Сива Маица

7 јаделе 9 Облека Дете 2 Втор 2 Диносаурус Роденден Сива Маица

DEN 419.28

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Поли Смеса.Произведено во САД и Увезени.Машина За Миење.Дете Диносаурус Облека во 2 T.Забава дино облека за деца.Отпечатоци се супер меки и professionaly применува на ткаенина.Не можете да се чувствуваат печатење на ткаенина одржување на ткаенината мека и удобна.Овие отпечатоци не железо за пренос, што значи тоа не попуштат или кора.Оваа облека, ќе продолжат да се чувствуваат и да изгледаат одлично дури и по многу мие.Деца кратко sleeve сива маица.Професионално дизајнирана облека од 7 јаделе 9 Облека.Ние носат облека за новороденче, момчиња и девојки, како и првиот роденден на облека.Големина : 2 T | Боја : Сива Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Особините

Купувачите избираат и