.

.

Coffing 08052W FLC0516 1 20 Малку Мазга Електрични Синџир ја воочи големината и со Синџир Сад

Coffing 08052W FLC0516 1 20 Малку Мазга Електрични Синџир ја воочи големината и со Синџир Сад

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прилагодливи ограничување прекинувачи регулирање на горниот и долниот дел од патувањето.Механичка заштита од преоптоварување уред.Повеќе дискови моторот, сопирачки, тешки дизајн за сигурна работа.Топ суспензија за брзи промени од кука планината да се повлечи планината.Времето отпорни ја воочи големината и е NEMA 3Р комплет.Coffing Малку Мазга Синџир ја воочи големината и H4 должност оценка £ 500 капацитет .5hp мотор 115/230 V 1ph.подигнете 16fpm 10ft лифт.

Особините

Купувачите избираат и