.

.

НОВО!! DHL EXPRESS ВРЕДНОСТ ПАКЕТИ 100ML ПОСТАВИТЕ БАЊА & БЛУМ ЈУЛИ DIFFUSER МАСЛО (ПАКЕТИ НА 6) [ДОБИЕТЕ БЕСПЛАТНО ДОМАТИ ЛИЦЕТО МАСКА]

НОВО!! DHL EXPRESS ВРЕДНОСТ ПАКЕТИ 100ML ПОСТАВИТЕ БАЊА & БЛУМ ЈУЛИ DIFFUSER МАСЛО (ПАКЕТИ НА 6) [ДОБИЕТЕ БЕСПЛАТНО ДОМАТИ

DEN 12720.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✥ Згора на тоа, кога мислиме на мирис, Франција ќе биде прв покажува нагоре во нашиот ум. ✥ Бања&Блум има создадено 12 различни мириси презентирање на амбиент на природата во секој месец од годината. ✥ Оваа група е за : Бања & Блум ЈУЛИ DIFFUSER МАСЛО 100 ML СЕТ. ✥ Оттука, 12 различни мириси на Бања&Блум се инспирирани од едно село на Франција, кои ни дозволуваат да се визуелизира на промени со текот на времето во една година.

Особините

Купувачите избираат и