.

.

Деца Салон Копчиња Еднорог Крофна Црна Круг Копчиња 4 Парчиња рачно изработени Стакло Фиока Вади Мебел Décor Кабинет се Справува 1.37 во

Деца Салон Копчиња Еднорог Крофна Црна Круг Копчиња 4 Парчиња рачно изработени Стакло Фиока Вади Мебел Décor Кабинет се

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

★Големина : 35mm во дијаметар. 28mm во висина, спакувани во еден прекрасен мал подарок кутија, сет од 4. ★Направен од високо-квалитет на црна ABS база и кристално стакло, тоа е домот, деликатна и издржливи, без деформација и исчезнува. ★Многу лесно да го инсталирате, опремен со две должини од нерѓосувачки челик завртки, 28mm и 35mm соодветно.Погоден за повеќето фиоки.Пакетот вклучува 4 копчиња и 8 завртки и подлошки. ★Различни стилови на дизајн, за да се исполнат секој дом стил, многу погодна за вашиот кабинети, гардероба, кујна, купатило, дневна соба, фиоки, облекување маса или некои антички мебел. ★ 100% задоволство, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Големина : 3.5×2.8 CM/1.38×1.10 INPacking : сет од 4 копчиња + 8 нерѓосувачки челик завртки (28mm и 35mm) + заптивка + исклучителен подарок box Material : ABS, glass Weight : 155g Applicable места : многу погодна за домашни кабинети, гардероби, кујни, бањи, дневни соби, фиоки, облекување маси или некои антички мебел.Тоа исто така може да се користи и како канцеларија градинка и детска соба декорација.Стил : класичен, модерен, симпатична, кул, технологија, цртан филм, животно, пејзаж, итн.Постојат многу стилови за да го изберете.

Особините

Купувачите избираат и