.

.

Keraiz Микробранова Печка Решетката за Кујна Складирање, Метал, Сребро, 22.99 x 12.52 x 2.44 cm

Keraiz Микробранова Печка Решетката за Кујна Складирање, Метал, Сребро, 22.99 x 12.52 x 2.44 cm

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бренд и добар квалитет. 2 Нерѓосувачки челик полиците. 8 Виси куки.Современ дизајн и не ' рѓосувачки челик.Ова е од не ' рѓосувачки челик печка за складирање решетката која е дизајнирана да седат во текот кујнски апарати даваат простор за кујнски прибор да седат на.Ширината е прилагодлив создавање на дополнителен простор за складирање за вас, ако е потребно, лекот е многу лесно да се изгради и доаѓа со упатство.Производот може да биде лесно да се чистат за да се задржи во потрага свежи и нови сите на време, давајќи вашата кујна на додаде сјај.Тоа е изградена до екстремно висок квалитет и има професионален изглед заврши, а со својот елегантен дизајн, тоа е сигурно да се вклопат во секоја Кујна.

Особините

Купувачите избираат и