.

.

5D Дијамант Сликарство Колекции германски Овчар Куче DIY Полн Круг Дијамант Уметност Мозаик Сликарство Кристал Занаети Дома Декор 20x24 инчен

5D Дијамант Сликарство Колекции германски Овчар Куче DIY Полн Круг Дијамант Уметност Мозаик Сликарство Кристал Занаети

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Платно големина : користење на високо-квалитетни дијамант сликарство комплет, 20 X24 In (50 X60 CM) frameless.Пенливи Круг Дијаманти : да се Зголеми износот на дијамантите со 15-30% за да се обезбеди секоја боја може да се направи.Круг дијаманти имаат 17 дијамант аспекти за близок одговара и може да се користи како ѕид налепница за дома ѕид оркестарот。.Еколошки и безбедна топла топи лепило, не се за јадење.Моделот себе има леплива позадина, и површината филм го задржува слика леплива, а потоа поправки камења, што ќе ви овозможи лесно да се заврши сликата.Дијамант сликарство може да се чуваат повеќе од 20 години.Како подарок да роднини, тоа може да го подобри децата е во рацете на способноста, да им помогне на старите лица да се ослободат од досадни живот, се збогати време и простор за возрасни, и искуство родител-дете интеракција.Совршен услуги на клиентите систем.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време и ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро.Со цел да се добијат корисничко искуство, ние користиме високо квалитетни и популарни дијамант сликарство packages Relieve стрес DIY сликарство рачно изработени.Кога ќе се фокусира на правење дијамант слики, срцето постепено ќе се смири.Кога ќе се заврши комплетна мозаик процесот, ќе добиете чувство на остварување.Може да се користи како ѕид дома декорација.Работата е едноставна; едноставно следете едноставна инструкциите, тоа лесно може да се заврши, погоден за стари лица, деца, возрасни, почетници, вежбање рацете на способност, олеснување на здодевни време.Пакет се Вклучени : 1 × HD canvas1 × Дијамант tray1 × дупчење mud1 × Точка вежба penare сте подготвени?Нека даде како подарок за нашите најблиски!Ако наидат на проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.

Особините

Купувачите избираат и