.

.

Преносни Вежба Малку Острилка Корунд Прав Мелење Месо Тело Адаптер Малку Механички Тркала Електрични Вежба Помошни Алатка Полирање Електронска Алатка

Преносни Вежба Малку Острилка Корунд Прав Мелење Месо Тело Адаптер Малку Механички Тркала Електрични Вежба Помошни Алатка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Користете електрични вежба со чак да се вози оваа алатка.Изостри вежба битови и подобрување на нивните работни перформанси.Носат отпор корунд мелење тркала.Добро острат ефект, заштеда на многу напор.Мала тежина и компактни димензии, лесно да се носат.Спецификација : Материјал : Корунд + ABS + Челик Боја : Blue Package Големина : 19 x 8 x cm/7.5 x 3.1 x 1.6 во Пакет Тежина : Околу. 121g/4.3 oz Package листа : 1 x Вежба Малку Sharpener1 x Spanner Note : ве Молиме забележете дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Особините

Material:
Corundum + ABS + Steel
Color:
Blue
Package Size:
19 x 8 x cm/7.5 x 3.1 x 1.6in
Package Weight:
Approx. 121g/4.3oz
Package list:
1 x Drill Bit Sharpener :
1 x Spanner :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Купувачите избираат и