.

.

Midline Вентил S1434 Сет на Ореви и Завртки за Circulator Страната Стандардна Големина за Grundfos Пумпа, Хром

Midline Вентил S1434 Сет на Ореви и Завртки за Circulator Страната Стандардна Големина за Grundfos Пумпа, Хром

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Обезбедува Дополнителна Безбедност за Circulator Страната.Штити Од Протекување.Работи со Taco и Grundfos Пумпа.Солидна Високо Трајни Изградба.Идеален за Употреба со Цевка Клуч.Оваа Midline Вентил Хардвер за Полнење е Идеален Избор за Вашиот Taco или Grundfos Фланши.Се одликува со Солидна Изградба на Безбедна Конекција, Нежен Дизајн, Лесна Инсталација, и Универзална Одговара.Произведени Со Највисок Квалитет На Материјали и Изработка, Тоа Ќе им Служи на Вашиот Водовод Треба Верно.

Особините

Купувачите избираат и