.

.

Pana Супер Меки Професионални Премиум Фондацијата Шминка Четка - РАМЕН Врв Одлично За Мешање на Течен, Крем & Минерал, Козметика или Проѕирен Прав.

Pana Супер Меки Професионални Премиум Фондацијата Шминка Четка - РАМЕН Врв Одлично За Мешање на Течен, Крем & Минерал,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Професионален Квалитет Кафеава Коса во Прав со Четка за Лице *Pana Бренд*.Мазна Светло Кафеава Дрво Се Справи & Кафеава Коса.Димензија : 5.5" Должина.Спакувани во Pana Бренд Надворешниот Јасно Кутија.Оваа Pana Кафеава Коса во Прав со Четка е направен од Висок Квалитет на Коса, за професионална употреба.Тоа е најдобар се користи за течни фондацијата руменило, багра руменило, гел руменило , течни руменило , трепет & bronzer апликација .Противалергиски & погоден за сите кожата.

Особините

Купувачите избираат и